ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΟΝΥΧΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΚΔΒΜ ORANGE
![](https://kek-orange.gr/wp-content/uploads/2022/04/278828707_3250724418498277_5304668619889968394_n.jpg)
Limited Time Offer !!!!!!!!!!!!!!!!Επωφεληθείτε από την μοναδική προσφορά μας που ισχύει μέχρι την Τρίτη 3 Μαΐου με ΕΚΠΤΩΣΗ 20% στην αρχική τιμή του σεμιναρίου.
Έναρξη Τετάρτη 4 Μαΐου 2022.
Μάθε όλες τις σύγχρονες τεχνικές που ζητά η αγορά και τα μυστικά της τέχνης από κορυφαίους καθηγητές και επαγγελματίες του χώρου ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΑΜΕΣΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.
Ενημερωθείτε αναλυτικά για το πρόγραμμα και τα αντικείμενα του σεμιναρίου.
![](https://kek-orange.gr/wp-content/uploads/2022/04/278736018_3250727075164678_8258024439423288493_n.jpg)
https://kek-orange.gr/%ce%bc%ce%b1%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%b9%ce%bf%cf%8d%cf%81-%cf%80%ce%b5%ce%bd%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%b9%ce%bf%cf%8d%cf%81-%ce%bf%ce%bd%cf%85%cf%87%ce%bf%cf%80%ce%bb%ce%b1%cf%83%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%ae/
Κέντρο Δια Βίου Μάθησης ORANGE Ασημακόπουλου Παναγιώτη 29 , Ιωάννινα. Τηλ.: 26510-67888